Hotel Obester Debrecen - elegancji hotel husarski w centrum Debrecen (Debreczyna)

Hotel Obester ****, pierwszy na świecie hotel husarski to autentyczna ciekawostka w historycznym centrum Debreczyna. Jest to jeden z hoteli w zachodnich Węgrzech, które charakteryzują się najwyższym standardem. Czterogwiazdkowy hotel Obester upamiętnia swym wyjątkowym wystrojem oraz licznymi eksponatami historyczne czasy huzarów. Wyjątkowo urządzone, wygodne pokoje, luksusowe apartamenty, serwis wellness, najlepsza kuchnia to elementy, które sprawią, że nasi goście poczują się naprawdę wyjątkowo w tym miejscu o tak niecodziennej atmosferze.

<- Hotel Obester Debrecen - elegancji hotel husarski w centrum Debrecen (Debreczyna)  - Hotel Óbester*** Debrecen - tani hotel 4gwiazdkowy w centrum Debrecen ->

Hotel Obester Debrecen - elegancji hotel husarski w centrum Debrecen (Debreczyna)

-Hotel Óbester*** Debrecen - tani hotel 4gwiazdkowy w centrum Debrecen-

4026 Debrecen, Péterfia u. 49

Rezerwacja Telefon: +36-1-227-9614

Rezerwacja Faks: +36-1-227-9614

Rezerwacja Email: Hotel E-mail


Budapest Hotels - Budapest Hotel Booking Tel/Fax: +36 1 227 9614

Rezerwacja

Hotel Óbester*** Debrecen - tani hotel 4gwiazdkowy w centrum Debrecen

Wyszukiwanie wolnego pokoju i ceny

Data przyjazdu:
Termin wyjazdu:
   
Szukaj
 
 


Podziękowanie za piękny weekend w Budapeszcie - 2026-06-23

 

Hotel był wspaniały i ten spacer po mieście również, ten pobyt był niezapomniany. Podziękowanie za to, że strona Internetowa tak szczególowo informuje o hotelach, i nigdy bym nie pomyślał, że spacerkiem przejść po moście Łańcuchowym jest tak cudowne. Czułem się jak w Londynie. Pięknie oświetlony Zamek Królewski, Most Łańcuchowy i Góra Gellerta z Cytadelą pozostaje mi wiecznie w pamięci.

Mało czasu i dużo atrakcji do zwiedzania - 2026-06-23

Niestety tylko na jeden dzień przyjechałem do Budapesztu, ale atrakcje do zwiedzania bardzo pobudzały moją fantazję. Chciałem zwiedzać wszystkie zakątki góry Gellerta, robić fotografie przy moście Wolności lub przejść spacerkiem po wyspie Małgorzaty. Zawsze brak czasu, dlatego miałem tylko możliwość zjeść przyjemną kolację na zamku królewskim, ale nie narzekam, bo i tak było fantastyczne.